MEIE SHOW

MIRONOFF SHOW-on interaktiivne naljaetendus sihtgrupile: tsirkused, lõbustuspargid, kruiisilaevad,pulmapeod, laste sünnipäevad, hotellid, tänavaetendused, jõulupidustused ja üritused üle kogu maailma.

Meie interaktiivne etendus kujutab endast mustkunsti trikke, klounaadi,trikke lemmikloomadega(kassid,koerad), seebimulli trikke ja üldist meelelahutus

Non-stop esitlus kestab 30-60 minutit või erinevad trikkid kestusega 5-10 minutit

Magic Show sisaldab endas nähtamatute vihmavarjude nähtavaks ilmumist, trikke met.rõngastega, müntide,taskurätikutega. Kõik trikid viiakse läbi publiku osalusega.

 

Ekvilibristika shampuse klaasidega on sama mis rullpoolidega ,vahe selles ,et kogu trikk tehakse vaid klaasvahendeid (shampuse klaasid ja suur shampuse pudel) kasutades

 

Light show- see on alternatiiv tule-showle, kuid üsna ohutu esinejatele ja hoonetele. See show on eriti teretulnud noortepidudel ja klubides.

 

Mulli show – see on eriti lõbus meelelahutus lastepidudel .Samuti on seda hästi vastu võetud pulmapidudel.Suudlus mulli sees on kustumatu mälestus noorpaaridele.

 

Kõik lapsed armastavad lemmikloomi.Meil on pakkuda Teile lõbus etendus väikeste lemmikutega: koerte , poniga

 

Teaduslik meelelahutuslik-uurimuslik laste interaktiivne keemia-alane show,milles me koos pealtvaatajatega viime läbi huvitavaid ja kaasakiskuvaid eksperimente teadusmaailmast !

 

Tellimiseks kliki siia

 

Lastepeo programm ja hinnad

1) Väljaõpetatud koer.
Koer näitab trikke ning hiljem sünnipäeva laps paneb end dresseerijana proovile.
Kestus 30 min (Maksimaalne osalejate arv on 15 inimest)
Hind 100 EUR

2) Päris tsirkusedireektor, kes esitab trikke fookustega + näitab ette trikke koerakesega.(Maksimaalne osalejate arv on 15 inimest)
Kestus 1 tund
Hind 150 EUR

3) Tsirkuse õpituba.
Hõlmab endas põhilisi tsirkuse žanre. Proovime žonglöörimist, tasakaalu ketastel, modelleerimine õhupallidest ja lõppedes saavad kõik lapsed mänguasja õhupallist.
Lapsed saavad end proovile panna koera dresseetija rollis.
Kestus 1 tund (Maksimaalne osalejate arv on 15 inimest)
Hind 150 EUR

Pakume jõuluprogrammi lastele ja korporatiivseid üritusi.

1) Laste programm “Santa Claus ja tema sobrad” Jõuluvana – mustkunsnik, tsirkuse trikid, koerad. Kestas 45 – 60 min show+30 min Jouluvana kuulab luuletusi ja laule. Tavaline Hind 400 eur  + transpordikulud

2) Täiskasvanute programm ” Santa show” Kestus 30-40 minutit mitte-stopp või 20 minutit + 20 minutit. Võib ka ilma koerteta, kuid rohkem tsirkusetrikkid. Magic saab Santa Claus kostüümis ja ka tavalises kostüümis . Kõik sõltub kliendi soovist.  Tavaline Hind 500 eur + transpordikulud

 

Hinnad 31. detsembriks tuleks arutada eraldi

 

Tellimiseks kliki siia

 


Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s